زمان اجرای نمایش جدید کارگردان «لیرشاه» مشخص شد

مسعود دلخواه اعلام کرد زمان اجرای عمومی نمایش «خدای من این یه نمایشنامه دیگه‌ست» تغییر کرد و این اثر در مهر و آبان سال جاری در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

مسعود دلخواه بازیگر، کارگردان و مدرس تئاتر که قصد دارد نمایش «خدای من این یه نمایشنامه دیگه‌ست» نوشته ریچ اورلاف را در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه ببرد، درباره تغییر زمان اجرای عمومی این اثر گفت: پیش از این قرار بود نمایش را شهریور به صحنه ببریم ولی به دلیل مصادف شدن اجرا با ماه محرم، تصمیم گرفتم زمان اجرای عمومی این نمایش را تغییر دهیم.

وی ادامه داد: با تغییر انجام شده، نمایش «خدای من این یه نمایشنامه دیگه‌ست» را مهر و آبان در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه خواهیم برد.

دلخواه درباره آغاز تمرین‌های این اثر نمایشی، اظهار کرد: قصد داریم از ۱۵ مرداد تمرین‌های نمایش را شروع کنیم.

کارگردان «خدای من این یه نمایشنامه دیگه‌ست» درباره گروه بازیگری نمایش با توجه به تغییر زمان اجرای عمومی آن، یادآور شد: به دلیل تغییر زمان اجرای عمومی، احتمال دارد که این تغییر با فعالیت‌های بازیگران نمایش تداخل داشته باشد که قرار است در گفتگو و بررسی با گروه بازیگری، وضعیت مشخص شود.

وی در پایان تأکید کرد: اگر قرار باشد با تغییری در گروه بازیگری نمایش مواجه شویم، تلاش می‌کنیم تا هفته آینده وضعیت گروه بازیگری مشخص شود.

منبع: خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.