رشد ۱۰ درصدی تماشاگران سینماهای کرمانشاه

 کارشناس امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از رشد ۱۰ درصدی تماشاگران سینماهای استان خبر داد.

به گزارش سینماسینما ،سهیل سنجابی ، از رشد ۱۰ درصدی تماشاچیان در سینماهای کرمانشاه طبق آخرین آمار و طی مدت سپری شده از امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: سینما آزادی کرمانشاه طی ۳ ماهه ابتدایی امسال ۵۱ هزار و ۸۶۹ بازدید داشته که از این تعداد ۲۲ هزار و ۹۶۹ بازدید کننده مربوط به فروردین، ۱۷ هزار و ۹۰۰ بازدید کننده مربوط به اردیبهشت ماه و ۱۱ هزار بازدید کننده نیز مربوط به خرداد بوده است.

کارشناس امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه تعداد بازدید کنندگان سینما فرهنگ را نیز طی امسال ۵۲ هزار و ۶۵۰ نفر اعلام کرد.

وی گفت: سینما بیستون هتل پارسیان کرمانشاه نیز که اواخر خرداد سال گذشته راه اندازی شده است، نیز طی سه ماهه امسال حدود ۱۰ هزار نفر بازدید کننده داشته است.

این مسئول مجموع بازدید از ۳ سینمای مذکور را حدود ۱۱۵ هزار نفر اعلام و عنوان کرد: طی ۳ ماهه ابتدایی امسال ۱۲ فیلم در سینماهای کرمانشاه اکران شد که فیلم «متری شش و نیم» بیشترین تماشاچیان را به خود اختصاص داد.

سنجابی در خصوص بهای بلیط در سینماهای کرمانشاه و میزان افزایش آن نسبت به سال گذشته گفت: قیمت بلیط در سینماهای کرمانشاه ۱۰ هزار تومان بوده و از سال گذشته تاکنون افزایشی نداشته است.

کارشناس امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ادامه داد: هنوز برنامه ای برای افزایش قیمت بلیت وجود ندارد.

مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.