صدای بمرانی را از دهه چهل شمسی می‌شنوید

به گزارش سایت خبری ( جوان ۲ موزیک )- اعضای «بمرانی» بعد از موفقیت‌های آلبوم «گذشتن و رفتن پیوسته»، قرار است روز پنجشنبه با طرفدارانشان به پنج دهه‌ی قبل سفر کنند تا به این ترتیب از جدیدترین آلبومشان یعنی «۱۳۴۰» در موزه موسیقی بتهون رونمایی کنند.


قرار است رونمایی از آلبوم «۱۳۴۰» که پیش‌فروش نسخه دیجیتال آن از اول هفته در بیپ‌توز و همپنین آی‌تونز آغاز شده، روز پنجشنبه ۱۱ بهمن از ساعت ۱۷ در خانه موزه بتهون -واقع در میرزای شیرای نبش کوچه یازدهم- برگزار شود که علاوه بر رونمایی و جشن امضا، چند قطعه از آلبوم هم به صورت زنده اجرا خواهند کرد. این آلبوم ۱۲ قطعه دارد و طراحی گرافیک آن توسط حمید شوارعان انجام شده است.

آلبوم «۱۳۴۰» به تهیه‌کنندگی احسان رسول‌اف، از روز پنجشنبه توسط «نشر نوفه» به صورت بوک‌لِت (فروشگاهی) منتشر خواهد شد.

گروه «بمرانی» این روزها با قطعه «چیکار کنم برات» که تیتراژ فیلم تازه کمال تبریزی یعنی «مارموز» است حسابی در سینماها دیده و شنیده شده و حالا هم قرار است سومین آلبومش را منتشر کند؛ آلبوم «۱۳۴۰» که از مدت‌ها قبل مشغول کار روی قطعات آن هستند و کاور ترانه‌های پاپ دهه ۴۰ شمسی است.

اعضای گروه «بمرانی» که این روزها مشغول کار روی آلبوم دیگری هم هستند و قطعات «خارجی»، «حالت درونی» و به تازگی هم «پاییز» را از آن منتشر کرده‌اند، بعد از مراسم رونمایی در تهران، عازم اصفهان می‌شوند تا روز جمعه ۱۲ بهمن کنسرتی در این شهر برگزار کنند و بعد از آن هم روز شنبه ۱۳ بهمن در شهر کتاب اصفهان و روز یکشنبه ۱۴ بهمن در «هنر شهر آفتاب» شیراز از آلبوم «۱۳۴۰» در حضور علاقه‌مندانشان رونمایی کنند.

منبع: موسیقی ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.