اسامی بازیگران فیلم سینمایی زنبور کارگر همراه خلاصه داستان

مجله اینترنتی کولاک :‌افشین صادقی کارگردان و تهیه کننده «زنبور کارگر» که به تازگی نقش آفرینی حمید فرخ نژاد در آن قطعی شده است به خبرنگار صبا گفت: پس از قطعی شدن حضور حمید فرخ نژاد، درحال مذاکره با بازیگران دیگر برای نقش آفرینی در فیلم هستیم.

وی درباره فیلمنامه این اثر نیز توضیح داد: با فیلمنامه قبلی با نام «دارآباد» که نویسندگی آن برعهده علی اصغری بود موافقت نشد و طی مذاکراتی با سعید نعمت الله قرار شد فیلمنامه را او بنویسد که پس از نوشتن مجدد، شاهد  فیلمنامه متفاوت و خوبی هستیم.
کارگردان «مقلد شیطان» درباره زمان شروع فیلمبرداری خبر داد: فیلمبرداری «زنبور کارگر» از ۱۵ اردیبهشت ماه آغاز می شود و ۲ ماه به طول می انجامد.
صادقی اعلام کرد: مدتی است پیش‌تولید فیلم آغاز شده است و در انتظار قرارداد با بازیگران هستیم. چند بازیگر مدنظرمان است که باید ببینیم با چه کسانی در نهایت به توافق می رسیم.

 

وی که سابقه دستیار کارگردانی را نیز در کارنامه خود دارد درباره حضور فیلم در سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر اذعان کرد: هنوز تصمیمی برای اکران و حضور فیلم در جشنواره نداریم ولی به احتمال زیاد «زنبور کارگر» در سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر حضور خواهد داشت.
این نویسنده و کارگردان به اجتماعی بودن موضوع فیلم اشاره کرد و ادامه داد: شخصیت های داستان فیلم بسیار خاص هستند و فیلمنامه نیز داستانی پرکشش و همراه با تعلیق دارد. پایان داستان نیز بسیار شگفت‌انگیز است و سعی کرده ام این چند سالی را که کار نکرده ام با ساخت این فیلم جبران کنم.
صادقی درباره دلیل انتخاب حمید فرخ نژاد برای بازی در این فیلم اجتماعی نیز اذعان کرد: حمید فرخ نژاد فقط توانایی بازی در کارهای طنز را ندارد و در این مدت نشان داده که در فیلم های جدی نیز به خوبی درخشیده است. باتوجه به این که این مدت در کارهای طنز بازی کرده بود تصمیم گرفتیم در یک کار جدی نیز بازی کند.

وی در پایان بیان کرد: این فیلم ۶ بازیگر اصلی دارد که قرار است یک بازیگر غیرچهره هم در آن ایفای نقش کند. «زنبور کارگر» حدود ۳۳ لوکیشن دارد که در تهران و اطراف آن فیلمبرداری می شود.

نوشته اسامی بازیگران فیلم سینمایی زنبور کارگر همراه خلاصه داستان اولین بار در مجله کولاک. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.