معرفی فیلم راتچایلد با بازی مل گیبسون+خلاصه داستان و بازیگران

فیلم راتچایلد با بازی مل گیبسون

مجله اینترنتی کولاک: یکی از جدیدترین پروژه هایی که مل گیبسون در آن ایفای نقش می کند فیلم راتچایلد است. مل گیبسون در کارنامه اش ساخت فیلم هایی همچون «آپوکالیپتو» «شجاع دل» و «مصائب مسیح» به چشم می خورد. او با این فیلم ها جوایز بسیار زیادی در اسکار و جشنواره های معتبر بین المللی گرفت. گیبسون در این سالها روی بازی تمرکز کرده و در فیلم های زیادی نقش آفرینی می کند.

 

فیلم راتچایلد با بازی مل گیبسون

فیلم راتچایلد با بازی مل گیبسون

به نقل از ورایتی، در فیلم راتچایلد شایا لوباف و مل گیبسون حضور خواهند داشت. این فیلم یک کمدی سیاه درباره ابرثروتمندان نیویورک است. این فیلم توسط جان اس. برد کارگردان فیلم «استن و آلی» کارگردانی می‌شود و هن‌وی فیلمز وارد پروژه شده تا فروش بین‌المللی آن را در فستیوال فیلم کن آغاز کند.

لوباف نقش بکت راتچایلد را بازی می‌کند که از خانواده‌اش بیرون رانده شده است. او به محض اینکه به سنین بزرگسالی می‌رسد نقشه‌ای می‌ریزد تا دوباره وارد خانواده بشود و حق خانوادگی‌اش از ثروت عظیم آن‌ها را دریافت کند. روی هم رفته ۹ عضو خانواده راتچایلد هستند که بین او و ثروتش قرار گرفته‌اند. یکی از آن‌ها شخصیت وایت‌لاو با بازی گیبسون است که پدرسالار خانواده و شخصیت منفی داستان است.

«راتچایلد» توسط شرکت تهیه لس‌آنجلسی یونیفاید پیکچرز تهیه می‌شود. کیت کیاروال و تایلر جکسون تهیه‌کنندگان اصلی آن هستند.

کیاروال گفت: «این فیلم پروژه‌ای طنز و هیجان‌انگیز است و من بسیار خوشحالم که توانستم در آن با فیلمسازی مثل جان برد کار کنم که نه تنها سابقه‌ای فوق‌العاده در هدایت نقش‌آفرینی‌های برنده جوایز مختلف دارد، بلکه دارد این فیلم را طوری می‌سازد که تبدیل به داستانی گوشزدکننده و هیجان‌انگیز درباره ثروت و قدرت شود.»

گابریل استوارت از هان‌وی فیلمز هم اضافه کرد: «شکاف بین ابرثروتمندان و بقیه دنیا همیشه در حال رشد است و وارد شدن به جزئیات درونی شرایط زندگی قهرمان داستان که سعی می‌کند خودش را به اوج برساند و ثروتش را به دست بیاورد، هم جالب و هم حیرت‌انگیز است.»

نوشته معرفی فیلم راتچایلد با بازی مل گیبسون+خلاصه داستان و بازیگران اولین بار در مجله کولاک. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.