جزئیات ساخت فیلم در رادار بمانید به تهیه کنندگی رشیدپور+ بازیگران و خلاصه داستان

جزئیات ساخت فیلم در رادار بمانید به تهیه کنندگی رشیدپور

مجله اینترنتی کولاک: رضا رشیدپور مجری تلویزیون در صفحه اجتماعی خود از ساخت فیلم در رادار بمانید خبر داد. ظاهرا موفقیت فیلم «بدون تاریخ بدون امضا» به تهیه کنندگی احسان علیخانی باعث شده تا این مجری هم برای تهیه کنندگی فیلم آستین ها را بالا بزند.

جزئیات ساخت فیلم در رادار بمانید به تهیه کنندگی رشیدپور

جزئیات ساخت فیلم در رادار بمانید به تهیه کنندگی رشیدپور

 

مجری «حالا خورشید» که حالا مدتی است از آنتن تلویزیون دور مانده است، درباره این اتفاق جدید نوشته است:

«فیلم سینمایی «در رادار بمانید» قصه‌ای اجتماعی دارد. خلبان یک هواپیمای مسافربری مجبور می‌شود که در ارتفاع ۳۳هزار پایی خبری وحشتناک را که همان لحظه روی زمین اتفاق افتاده، برای مسافرانش بازگو کند…

من و گروهم پس از عید فطر، پیش تولید این پروژه جذاب را آغاز خواهیم کرد. مثل همه‌ پروژه‌های قبلی که انجام داده‌ام، تعداد زیادی از اعضای گروه جوان هستند. حتی کارگردانمان جوان و فیلم اولی اما نخبه است.

نقش خلبان که یکی از محوری‌ترین نقش‌های قصه است به یک بازیگر خارجی سپرده می‌شود و نیز افتخار همکاری با چند چهره‌ مقتدر از سینمای کشورمان را خواهیم داشت. برای یک نقش هم به دنبال تست بازیگری از علاقه مندان هستیم که به زودی نحوه انجام آن منتشر خواهد شد.»

 

نوشته جزئیات ساخت فیلم در رادار بمانید به تهیه کنندگی رشیدپور+ بازیگران و خلاصه داستان اولین بار در مجله کولاک. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.