جدیدترین اخبار از قسمت جدید فیلم بتمن + اسامی بازیگران و زمان دقیق اکران

مجله اینترنتی کولاک: استودیو برادران وارنر تاریخ اکران چند فیلم تولیدی خود را اعلام کرد. فیلم بتمن اثر “مت ریوز” تولید کمپانی برادران وارنر در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ به سالن‌های سینما خواهد آمد.

 

 

استودیو همچنین اعلام کرد فیلم “تیم انتحاری” که جیمز گان در حال مذاکره برای کارگردانی آن است برای ۶ آگوست ۲۰۲۱، “جادوگران” از رابرت زِمِکیس برای ۱۶ اکتبر ۲۰۲۰ و “دکتر اسلیپ” از استفن کینگ نیز برای ۸ نوامبر ۲۰۱۹ روانه سالن‌های سینما خواهند شد.

به نقل از ورایتی، رابرت پتینسون قرار است به «بتمن» جدید بدل شود. گفته شده این بازیگر در حال مذاکره است تا در نقش بتمن در فیلم ابرقهرمانی به کارگردانی مت ریوز نقش‌آفرینی کند.

در حالی که گفته شده هنوز قراردادی در این زمینه به امضا نرسیده، اما پتینسون اصلی‌ترین انتخاب برای ایفای این نقش است و انتظار می‌رود به زودی این نقش را بپذیرد. کمپانی برادران وارنر که سازنده این فیلم است اظهارنظری نکرده است.

این فیلم که در مرحله پیش تولید است گفته شده همین تابستان جلوی دوربین می‌رود. ریوز فیلمسازی است که دو ادامه اخیر بر فیلم «سیاره میمون‌ها» را ساخته و قرار است کارگردانی «بتمن» را نیز را انجام دهد.

بن افلک در سال ۲۰۱۷ فیلم «بتمن» را ساخت که هم کارگردانی و هم بازیگری آن را برعهده گرفته بود و پس از آن در «لیگ عدالت» نیز در این نقش ظاهر شده بود.

اسامی بازیگران فیلم سینمایی «بتمن»

تاکنون اخباری مبتنی بر اسامی بازیگران فیلم سینمایی «بتمن» منتشر نشده است در صورت اخبار جدید این پست به روز رسانی خواهد شد.

نوشته جدیدترین اخبار از قسمت جدید فیلم بتمن + اسامی بازیگران و زمان دقیق اکران اولین بار در مجله کولاک. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.