معرفی فیلم یادم تو را فراموش و ماجرای ناصر محمدخانی و شهلا جاهد+بازیگران و داستان

ماجرای فیلم یادم تو را فراموش

مجله اینترنتی کولاک: فیلم یادم تو را فراموش که به ماجرای رابطه ناصر محمدخانی بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس با شهلا جاهد می پردازد به زودی اکران می شود. مدیرعامل شرکت رسانه فیلمسازان مولود که پخش فیلم سینمایی “یادم تو رو فراموش” را بر عهده دارد از برنامه‌ریزی برای اکران فیلم “یادم تو رو فراموش” به کارگردانی علی عطشانی در فصل تابستان خبر داد.

ماجرای فیلم یادم تو را فراموش

ماجرای فیلم یادم تو را فراموش

 

حبیب اسماعیلی درباره اکران فیلم “یادم تو رو فراموش” که حالا چند سالی از تولید آن می گذرد، گفت: تا به حال چندین بار برای نمایش این فیلم اقدام کردیم اما شرایط مناسب برای اکران فراهم نشده است.

وی افزود: به تازگی و با تصمیمات جدید مدیران سازمان سینمایی برای اکران بهتر آثار سینمایی به ویژه آثاری که مدت‌هاست در انتظار اکران هستند، امکان نمایش عمومی “یادم تو رو فراموش” در فصل تابستان مهیا شده و این روزها در حال آماده‌سازی اقلام تبلیغاتی این فیلم هستیم.

فیلم سینمایی “یادم تو رو فراموش” تا کنون علاوه بر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر و جشنواره فیلم سلامت در ایران در جشنواره‌های مختلفی در کشورهای آمریکا، کانادا، انگلستان، هند و … به نمایش در آمده است.

این فیلم تا کنون دو جایزه بهترین کارگردانی و سه جایزه بهترین فیلم را دریافت کرده است. همچنین میترا حجار جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره سانفرانسیسکو و مازیار فلاحی جایزه بهترین بازیگر مرد از جشنواره ویند آمریکا را برای بازی در این فیلم از آن خود کرده‌اند.

خلاصه داستان فیلم یادم تورا فراموش

در خلاصه داستان “یادم تو رو فراموش” آمده است: دامون مربی بر کنار شده یکی از باشگاه‌های پرطرفدار با دختری که سال‌ها پیش با او ارتباط داشته روبه‌رو می‌شود. در “یادم تو رو فراموش” میترا حجار در نقش شهلا جاهد و حسین یاری در نقش ناصر محمدخانی بازی کرده‌اند.

اسامی بازیگران فیلم یادم تورا فراموش

در این فیلم بازیگرانی چون حسین یاری، آزاده مهدیزاده، میترا حجار، ماه چهره خلیلی، مازیار فلاحی، خشایار راد و بیتا عطشانی حضور دارند.

نوشته معرفی فیلم یادم تو را فراموش و ماجرای ناصر محمدخانی و شهلا جاهد+بازیگران و داستان اولین بار در مجله کولاک. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.