معرفی فیلم شاخ کرگدن با بازیگر شبیه آنجلینا جولی

مجله اینترنتی کولاک: محسن محسنی نسب کارگردان فیلم شاخ کرگدن ؛ در خصوص اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر حضور آنجلینا جولی در فیلم «شاخ کرگدن» گفت: بازیگری به نام رامانا سیاح در فیلم ما بازی می‌کند که اتفاقاً در خارج از کشور هم سکونت دارد.


وی افزود: از آنجایی که «شاخ کرگدن» در خارج از ایران فیلمبرداری می‌شد، او را به شهر وارنا بلغارستان دعوت کردیم تا در فیلم ما بازی کند. این بازیگر تنها شباهت بسیار زیادی به بازیگر مطرح سینمای هالیوود (آنجلینا جولی) دارد.
گفتنی است؛ اکران فیلم «شاخ کرگدن» از چهارشنبه در سینماهای کشور آغاز شد.


خلاصه داستان فیلم شاخ کرگدن

سال هاست که صدرا خارج از کشور زندگی می کند. او زمینه تحصیل خواهرش بهار را در خارج از ایران فراهم کرده است. صدرا تصمیم دارد روز تولد بهار در سفری که انتظارش را می‌کشد، بهترین هدیه را به بهار بدهد اما در مسیر فرودگاه ارمنستان تا هتل، ربایندگان بهار را گروگان می‌گیرند تا اینکه…
در این فیلم بازیگرانی چون پژمان بازغی، اتری وسکانیان، رضا حیدری، انوشیروان محسنی، شقایق کفایی، ویکتوریا آنتابیان، آشوت وسکانیان، فرشید شفیعی، فرید کیانی و بابک نوری ایفای نقش می‌کنند.

«شاخ کرگدن» یک فیلم سوپر پروداکشن است که در چهار کشور شامل، ایران، بلغارستان، ارمنستان و اکراین فیلمبرداری شده و از لحاظ ویژوآل افکت در این فیلم یک قدم بزرگ در سینمای ایران برداشته شده است. انجام بخش ویژوآل افکت در این فیلم بسیار کار برد و به همین دلیل کارهای پست پروداکشن ما را به عقب انداخت. مدیر بخش ویژوآل ما پسر جوان و با استعدادی به نام امین ظهراب بیگی است که من مطمئنم با اولین نمایش این فیلم اهالی سینما به خاطر توانایی او غافلگیر می شوند زیرا آنها متوجه می شوند که می شود در این بخش با سینمای آمریکا رقابت کرد. «شاخ کرگدن» از این جهت یک اثر برجسته است.

 

نوشته معرفی فیلم شاخ کرگدن با بازیگر شبیه آنجلینا جولی اولین بار در مجله کولاک. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.