معرفی فیلم جاودانه ها Eternals + اسامی بازیگران، داستان و زمان اکران

همه چیز درباره فیلم جاودانه ها

مجله اینترنتی کولاک: فیلم جاودانه ها Eternals فیلمی ابرقهرمانی به قلم جک کربی نویسنده و خالق شماری از پرآوازه‌ترین ابرقهرمانان مارول است که برای اولین بار در سال ۱۹۷۶ منتشر شد. کارگردانی نسخه سینمایی این اثر برعهده کلویی ژائو است. به نقل از هالیوودریپورتر، سلما هایک ستاره مکزیکی-آمریکایی هالیوود با بازی در فیلم جاودانه‌ها به دنیای سینمایی مارول می‌پیوندد.

 

همه چیز درباره فیلم جاودانه ها

همه چیز درباره فیلم جاودانه ها

ریچارد مدن و کمیل نانجیانی از دیگر بازیگرانی هستند که در این پروژه حضور دارند. آنجلینا جولی دیگر ستاره‌ایست که مذاکرات با او نیز در حال انجام است.

«جاودانه‌ها» داستان موجوداتی قدرتمند و تقریبا جاودانه و هیولاهایی به نام «دوی‌ینتس» هستند که توسط شخصیت‌هایی کیهانی به نام «سلستیال» خلق شده‌اند.

تاکنون مشخص شده است که ریچارد مدن نقش کاراکتررهبر گروه یعنی ایکاریس را بر عهده دارد، اما از جزییات نقش سلما هایک خبری منتشر نشده است.

هایک ۵۲ ساله در سال ۱۹۹۱ به هالیوود نقل مکان کرد و با بازی در فیلم‌های «دسپرادو»(۱۹۹۵)، «تعصب»(۱۹۹۹) و «غرب وحشی وحشی»(۱۹۹۹) به شهرت رسید. او اخیرا کار خود در اکشن کمدی «بادیگارد زن آدمکش» با بازی رایان زینولدز و ساموئل ال‌جکسون را به پایان رسانده است.

نوشته معرفی فیلم جاودانه ها Eternals + اسامی بازیگران، داستان و زمان اکران اولین بار در مجله کولاک. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.