علت توقیف فیلم ما همه با هم هستیم در کرمان!

علت توقیف فیلم ما همه با هم هستیم در کرمان!

مجله اینترنتی کولاک: حاشیه های فیلم جدید کمال تبریز همچنان ادامه دارد. در جدیدترین مورد توقیف فیلم ما همه با هم هستیم در کرمان رخ داده است. در همین خصوص دادستان عمومی و انقلاب بیان کرد: توقیف اکران فیلم سینمایی “ما همه باهم هستیم” در سراسر سینماهای استان صادر شد.

علت توقیف فیلم ما همه با هم هستیم در کرمان!

علت توقیف فیلم ما همه با هم هستیم در کرمان!

دادخدا سالاری تصریح کرد: پس از رصد فضای مجازی توسط معاونت رصد فضای مجازی و معاونت حقوق عامه دادسرای مرکز و با توجه به واکنش های اجتماعی در بین اهالی مردم شریف استان در خصوص بازیگری از بازیگران این فیلم که در نقش فروشنده موادمخدر با لهجه مردم شریف کرمان ایفای نقش می کرده و موجب اعتراضات شدید مردمی ظرف یوم جاری گردیده دستور توقیف اکران این فیلم در سطح استان به اقدامات پیشگیرانه صادر و اقدامات مقتضی در خصوص پیگیری موضوع صادر گردیده است.

اواظهار کرد: با عنایت  به نقش پررنگ کرمان در امر مبارزه با مواد مخدر که خاکریز مقدم مبارزه با باندهای مواد مخدر وارداتی است علی رغم فشار مضاعف قاچاقچیان مواد مخدر که عمدتا غیر بومی هستند کرمان به عنوان سنگری در جهت عدم توزیع مواد مخدر در داخل کشور عمل نموده است و شایسته نیست این چنین مورد بی مهری قرار گیرد .

دادستان عمومی و انقلاب ادامه داد: در این رابطه پرونده‌ای من باب حقوق عمومی در دادسرای عمومی و انقلاب کرمان تشکیل و با افرادی که موجب جریحه دار شدن احساسات و عواطف مردم شریف کرمان را فراهم نمودند برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

نوشته علت توقیف فیلم ما همه با هم هستیم در کرمان! اولین بار در مجله کولاک. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.