اسامی بازیگران فیلم یلدا+خلاصه داستان و زمان پخش

اسامی بازیگران فیلم یلدا به همراه خلاصه داستان

مجله اینترنتی کولاک: فیلم یلدا جدیدترین ساخته مسعود بخشی قرار است به زودی اکران شود. مسعود بخشی نویسنده و کارگردان «یلدا» که یکی از فیلم های راه یافته به بخش «نگاه نو» سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر بود و از بهمن ماه تا امروز وضعیت اکران آن مشخص نشده است عنوان کرد: در انتظار دریافت پروانه نمایش فیلم هستیم و پس از دریافت مجوز مذاکرات برای اکران انجام خواهد شد.

اسامی بازیگران فیلم یلدا به همراه خلاصه داستان

اسامی بازیگران فیلم یلدا به همراه خلاصه داستان

وی درباره زمان اکران این فیلم سینمایی که تهیه کنندگی آن برعهده علی مصفاست، گفت: تمام تلاشمان این است که «یلدا» را تا اوایل پاییز در سینماهای کشور اکران کنیم.

 

خلاصه داستان فیلم یلدا

داستان فیلم «یلدا» در مورد مریم کمیجانی زن جوانی است که به دلیل قتل شوهرش به مرگ محکوم شده است. وی در شب یلدا به استودیوی یک برنامه زنده تلویزیونی آورده شده تا توسط تنها فرزند مقتول یعنی مونا ضیا بخشیده شود اما مجموعه اتفاقات در صحنه و پشت صحنه این برنامه هر دو زن جوان را در چالشی جدی برای تصمیم گیری قرار می‌دهد.

 

بازیگران فیلم یلدا

بازیگران این فیلم سینمایی عبارتند از صدف عسگری، بهناز جعفری، فرشته صدر عرفایی، بابک کریمی، آرمان درویش، فروغ قجابگلی، فرشته حسینی، زکیه بهبهانی، رامونا شاه، فقیهه سلطانی، بهرام افشار.

دیگر عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از مجری طرح: کامبیز صفاری، جانشین مجری طرح: کتایون ارسنجانی، مدیر تصویربرداری: پولیان آتاناسف، مدیر هنری: محمود بخشی، طراح صحنه: لیلا نقدپری، طراح لباس: رعنا امینی، تدوین‌گر: ژاک کومتس، صدابردار: دانا فرزانه‌پور، تهیه‌کنندگان: ژاک بیدو، ماریان دومولن، علی مصفا، با مشارکت بنگاه (مسعود و محمود بخشی) و حمایت ایرج تقی‌پور.

نوشته اسامی بازیگران فیلم یلدا+خلاصه داستان و زمان پخش اولین بار در مجله کولاک. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.