اسامی بازیگران فیلم سینمایی ملخ با بازی ترانه علیدوستی

مجله اینترنتی کولاک :بازیگر فیلم فروشنده به زودی با فیلم سینمایی ملخ ها با حضوری درخشان به پرده سینماها بازخواهد گشت ؛ فیلم سینمایی ملخ به تهیه کنندگی نیکی کریمی به زودی ساخته خواهد شد .

جزئیات ساخت فیلم سینمایی ملخ

فیلم سینمایی «ملخ» به کارگردانی فائزه عزیزخانی بزودی مقابل دوربین می رود.
به گزارش بانی فیلم، «ملخ» عنوان فیلمی سینمایی به کارگردانی فائزه عزیزخانی است که ظرف چند روز آینده وارد مرحله پیش تولید خواهد شد. پروانه ساخت این فیلم پاییز سال گذشته به تهیه کنندگی محمدمهدی عسگرپور صادر شد و حالا پس از گذشت چند ماه و با تغییر تهیه کنندگی آن به نام نیکی کریمی قرار است به صورت جدی وارد فاز تولید شود.
براساس شنیده های ما تاکنون از میان بازیگران حضور فرهاد اصلانی و ترانه علیدوستی در این فیلم سینمایی قطعی شده و ظرف چند روز آینده گروه تولید با چند بازیگر دیگر برای حضور در این پروژه نیز به توافق خواهند رسید.
فرهاد اصلانی پس از سریال «هیولا»ی مهران مدیری و فیلم جدید اصغر نعیمی با عنوان «خط استوا» – که هم اکنون در کشور اندونزی در مرحله فیلمبرداری قرار دارد – به این پروژه می پیوندد. آخرین تجربه سینمایی ترانه علیدوستی نیز به فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی برمی گردد که در سال ۹۵ در ایران به نمایش درآمد. علیدوستی چند سالی درگیر سریال پرحاشیه «شهرزاد» بود و حالا در تجربه جدید سینمایی خود قرار است در فیلم فائزه عزیزخانی به ایفای نقش بپردازد.
«ملخ» به نویسندگی فائزه عزیزخانی مضمونی روانشناختی دارد.
نیکی کریمی پس از تهیه دو فیلم «آذر» (محمد حمزه ای) و «شیفت شب» به کارگردانی خودش، در این فیلم برای بار سوم تهیه کنندگی یک اثر سینمایی را برعهده می گیرد.
«روز مبادا» عنوان اولین ساخته بلند فائزه عزیزخانی است که نوروز ۹۴ در سینماهای گروه هنر و تجربه به نمایش درآمد. هدیه تهرانی، شیرین آقارضاکاشی، و… بازیگران اصلی این فیلم بودند.

بیوگرافی کارگردان فیلم ملخ :

«فائزه عزیزخانی» در آثاری همچون «ملخ»، «روز مبادا»، «امتحان»، «خانه امن است»، «جاده قدیم» به عنوان «کارگردان»، «نویسنده فیلمنامه»، «دستیار دوم کارگردان»، «منشی صحنه»، «دستیار تدوین»، «مشاور فیلمنامه» حضور داشته است.

نوشته اسامی بازیگران فیلم سینمایی ملخ با بازی ترانه علیدوستی اولین بار در مجله کولاک. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.