اسامی بازیگران فیلم خانم یایا + خلاصه داستان و عکس های پشت صحنه

مجله اینترنتی کولاک: فیلم خانم یایا با نام قبلی “ما شما را دوست داریم خانم یایا” آخرین فیلمی از عبدالرضا کاهانی است که در سینماها اکران شده است. نویسندگی این فیلم عبدالرضا کاهانی بر عهده داشته و تهیه‌کننده آن نیز حمید پنداشته است. این فیلم سال ۹۶ ساخته شده و به سبک اجتماعی (درام) و به زبان‌های فارسی، تایلندی و فرانسوی است.

 

 

خانم یایا در تاریخ ۱۸ آبان ۱۳۹۷ در سینماهای ایران و تایلند اکران شد. بعد از اکران این فیلم، انتقادهای منفی و تند زیادی از سوی مخاطبان به بازیگران اصلی این فیلم (حمید فرخ‌نژاد و رضا عطاران و امین حیایی) شد.

“خان یایا” البته اصلاحات زیادی پیدا کرد و سکانس های زیادی از آن قبل از اکران حذف شد. کاهانی در همین خصوص اوایل مرداد با انتشار پوستر انگلیسی این فیلم در توییتر خود نوشته بود: «گمان نکنید از کسی انتظار دارم، هرگز! فقط گاهی دوست دارم با صدای بلند حال سانسورچی‌ها را بگیرم تا نفسی تازه کرده باشم برای فیلم بعدی و البته این‌بار بدون نظارت آن‌ها. سانسورچی‌ها یکی از منابع درآمدشان -که سانسور فیلم‌های من است- را از دست داده‌اند.»

 

خلاصه داستان فیلم خانم یایا

این فیلم داستان دو باجناق است که پس از فوت پدرزنشان راه او را پی گرفته و به بهانه تجارت در چین گریزی هم به پاتایا می‌زنند اما رویارویی آن‌ها با دوست قدیمی همه چیز را به هم می‌زند…

 

خلاصه داستان فیلم خانم یایا

رضا عطاران، امین حیایی، حمید فرخ نژاد، نیتایا چایسری (بازیگر تایلندی) و …

 

عوامل فیلم سینمایی خانم یایا

مجری طرح: سمیه محمودی درویشانی، مدیر پروژه: تهاناتپون سینپونکوئد،،مدیر فیلمبرداری: معین مطلبی،تدوین: شیما منفرد، صدابردار: ناصر انتظاری، مدیر تولید: پاریسا آنودیت، طراح چهره پردازی: ساریسا سارنسیرکون، طراح صحنه: پیمن لامسارمان، طراح لباس: سوچاوادیسینقاکلاگپول، انتخاب لوکیشن: پیسیت رومنگسیرریوات، دستیار و برنامه‌ریز: تهانادت پرادیت، عکاس: ناتاساک ورانوراپانیچ، دستیار اول فیلمبردار: احمد کاووسی، گروه فیلمبرداری: سعید کشی پور، محمد بختیاری، حسام سلیمی، دستیار صدا: علی نعمتی و مترجم: علی شاه حسینی اشاره کرد.

 

 

عکس های بازیگران در فیلم خانم یایا

پشت صحنه فیلم خانم یایا

پشت صحنه فیلم خانم یایا

 

 

نوشته اسامی بازیگران فیلم خانم یایا + خلاصه داستان و عکس های پشت صحنه اولین بار در مجله کولاک. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.